Tütünsüz Kurum Sertifika Töreni

 

 

 

 

 İl Tütün Kontrol Kurulu’nun yapmış olduğu değerlendirme sonucu Tütünsüz Kurum Sertifikası almaya hak kazanan kurumlar için, 31 Mayıs 2017 Çarşamba günü 10.00-12.00 saatleri arasında, Ördekli Kültür Merkezi’nde “Tütünsüz Kurum Projesi Lansman ve Sertifika Töreni” düzenlenmiştir. 

 

 Törende, İstiklal Marşı, açılış konuşmaları, sunum ve tanıtımların sonrasında, Sayın Vali Yardımcımız Yalçın BULUT tarafından, Bursagaz ve İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile birlikte İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü adına İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürümüz Dr. Yurdanur ASA’ya Tütünsüz Kurum Sertifikası takdim edilmiştir.

 

 Tütünsüz Kurum Projesi kapsamında sigarayı bırakan İl Halk Sağlığı Müdürlüğü personeline, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürümüz Dr. Yurdanur ASA tarafından teşekkür belgesi takdim edilmiştir. Ayrıca, ilimiz Nüfus Müdürlükleri adına, Osmangazi İlçe Nüfus Müdürlüğü’nden Ümit AKSOY, Mehmet Zeki SAKA ve Mustafa SERT, Mustafakemalpaşa İlçe Nüfus Müdürlüğü’nden Erdal İNCİ ile Harmancık İlçe Nüfus Müdürlüğü’nden Mustafa ALKANOĞLU, proje kapsamında sigarayı bırakmış olmaları nedeni ile teşekkür belgesi ile ödüllendirilmişlerdir.

 

 İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü olarak, sigarayı bırakma konusunda göstermiş oldukları kararlılıktan dolayı kendilerini tebrik ediyoruz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

İSAY2 Galeri