Evlendirme Memurları Eğitim Semineri

 

 

 

 

 Evlendirme işlemlerinde karşılaşılan sorunları görüşmek, işlemlerde birlik ve beraberlik sağlamak, görüş ve önerileri değerlendirmek, moral ve motivasyon sağlamak amacıyla, ilçe nüfus müdürleri ve belediye evlendirme memurlarına, 16 Mayıs 2017 Salı günü, ilimiz Keles ilçesi Gököz Natural Park'ta eğitim semineri düzenlenmiştir. 

 

 Eğitime, Keles İlçe Belediye Başkanı Mehmet TEKE, Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Dairesi Başkanlığı'ndan Serkan TEKE ve Harmancık İlçe Nüfus Müdürlüğü'nden emekli olan Nüfus Müdürü Şaban DEMİR de katılmışlardır.

 

 Eğitim, Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Dairesi Başkanlığı'ndan Serkan TEKE’nin Keles ilçesi'nin tarihi, doğası ve kültürel değerleri ile yapılacak projeler hakkındaki sunumu ile başlamış ve eğitim planı doğrultusunda devam etmiştir.

 

 Eğitim sonunda, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürümüz Dr. Yurdanur ASA tarafından, Keles Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Muharrem Necati Topçu’ya eğitime sağladığı katkılarından; Harmancık İlçe Nüfus Müdürlüğü’nden emekli olan Nüfus Müdürü Şaban DEMİR’e hizmetlerinden dolayı birer plaket verilmiş; Keles İlçe Belediye Başkanı Mehmet TEKE, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürümüz Dr. Yurdanur ASA'ya yöresel Keles Bebeği hediye etmiştir.

 

 Eğitim, öğle yemeği ve sonrasında Keles Kocayayla’ya yapılan doğa gezisi ile son bulmuştur. 

 

 

 

 

 

 

 

 

İSAY2 Galeri